CLUB TENNIS TARRAGONA eCommerce Tarragona Tarragona
CLUB TENNIS TARRAGONA eCommerce Tarragona Tarragona
CLUB TENNIS TARRAGONA eCommerce Tarragona Tarragona
CLUB TENNIS TARRAGONA eCommerce Tarragona Tarragona
CLUB TENNIS TARRAGONA eCommerce Tarragona Tarragona

Resultats campionat de Catalunya per equips:

- L'equip jùnior masculí es va proclamar campió de Catalunya en la categoria argent al guanyar a la final al CT Girona per 4 a 1

  • Jugadors que van formar part de l'equip: Pol del Castillo, Mario Monclus, Marc Boada, Jordi Boada, Pau Bosch, Aleix Pozo, Nico Muñoz, Iñigo Villcampa i Marc Zabalia

L'equip sénior +45 masculí es classifica per disputar les semifinals del campionat de Catalunya al guanyar al club Hispano Francès per 4 a 3 (tornant a guanyar els dos dobles)

Resultats de la lliga catalana:

  • L'equip cadet femení B va guanyar al CT Montblanc per 3 a 1
  • L'equip aleví masculí A va guanyar al Jhony Montañes per 5 a 0
  • L'equip infantil masculí A va guanyar al CT Reus Monterols B per 3 a 2
  • L'equip infantil masculí B va perdre contra el CT Reus Monterols A per 5 a 0
  • L'equip cadet masculí A va guanyar al CT Reus Monterols A per 4 a 1
  • L'equip benjamí masculí va guanyar al CN Lleida per 4 a 1
  • L'equip benjamí femení va guanyar al CN Lleida per 3 a 1
  • L'equip infantil femení A va guanyar al CT Lleida per 5 a 0
  • L'equip infantil femení B va guanyar al CT Reus Monterols B per 3 a 1
Resultat de la lliga de Terrassa:
  • L'equip femení va guanyar al Jùnior FC B per 3 a 0

Resultats individuals:

Resultats destacats del campionat circuit Promeses del CT Barà:

  • Hugo González (CTT) campió en aleví masculí al guanyar a Dan Sugrañes per 6/0 6/0
  • Adelina Hariton (CTT) subcampiona en aleví femení al perdre contra Leire Rojas per 6/4 7/5

Resultats destacats de les finals de la Copa Catalunya del CT Reus Monterols:

  • Maria Mora (CTT) campiona de la consolació en benjamí femení al guanyar a Noa Reyes per 4/1 4/2 
  • Aleix Pozo (CTT) campió en infantil masculí al guanyar a Arnau Valls 6/0 6/2
  • Adrià Serra (CTT) campió en aleví masculí al guanyar Oriol Turmo (CTT) per 6/4 6/2
  • Sofia Albiach (CTT) campiona en benjamí femení al guanyar a Salma Balfour per 4/0 4/1
  • Adriana Pujol (CTT) subcampiona en aleví femení al perdre contra Maria Antònia Ortega per 7/6 6/4
  • Clàudia Casas (CTT) campiona en cadet femení al guanyar a Aina Miralles per 2/6 6/2 7/6