El campionat nocturn finalitza amb festa i premis

Més de 200 inscrits van participar a les proves de tennis i pàdel

29/08/2017

Del 7 al 13 d'agost va tenir lloc al Club Tennis Tarragona la prova nocturna de tennis i pàdel de l'estiu de la ciutat de Tarragona. Més de 200 jugadors/es van formar part del campionat, el bon ambient, l'esport i les activitats paral·leles van ser la clau durant tota la setmana.

Aquesta prova ja forma part del calendari social i esportiu del club, aquest any amb la novetat de que també podien participar els no socis si feien parella amb un membre del club. L'equip tècnic també va organitzar activitats com una prova de ping-pong, una pantalla amb videojocs i jocs tradicionals.

Els resultats finals de la prova de pàdel van ser:

QUADRE PRINCIPAL NOCTURN PADEL
A3
 
SEGONA MENORS        
 
FINALISTES   MAGDA RICHER - MAR RICHER  
 
CAMPIONS   BEGOÑA RUIZ DE AZUA - ANDREA SASTRIQUES
 
 
PRIMERA MENORS        
 
FINALISTES   MARC MARTIN - EDUARDO BURLA  
 
CAMPIONS   IÑIGO VILLACAMPA  - ALE BURLA  
 
 
SEGONA PARES I FILLS        
 
FINALISTES   NEREA BALBAS - JUAN ECHEVARRIETA  
 
CAMPIONS   JAVIER MARTIN - LUCIA MARTIN  
 
 
PRIMERA PARES I FLLS        
 
FINALISTES   MAGDA FUSTER - JESUS PLANES  
 
CAMPIONS   JORDI GARCIA - DAVID GARCIA  
 
 
TERCERA MIXTE        
 
FINALISTES   NATALIA BRONCHU - JAVIER MARTIN  
 
CAMPIONS   CARME MARGALEF - FERNANDO PECINO
 
 
SEGONA MIXTE        
 
FINALISTES   ALBERT CABRE - LAIA CABRE  
 
CAMPIONS   PATRICIA DOCAMPO - NACHO CASTEJON
 
 
PRIMERA MIXTE        
 
FINALISTES   SILVIA PLASIN - GONZALO BARRERA  
 
CAMPIONS   HELENA BOQUET - ADRI CASTILLA  
 
 
SEGONA FEMENINA        
 
FINALISTES   PATRICIA DOCAMPO - MONICA ODENA
 
CAMPIONS   LUISA RIOLA - MERCHE RIOLA  
 
 
PRIMERA FEMENINA        
 
FINALISTES   CARME GASCO - ISA MARTIN  
 
CAMPIONS   ANA ORTIZ - CARLOTA GARCIA  
 
TERCERA MASCULINA        
 
FINALISTES   JOAN MARTIN - MARC ARBUCIAS  
 
CAMPIONS   FRANCESC PEREZ - SEBASTIA SASTRIQUES
 
 
SEGONA MASCULINA        
 
FINALISTES   MARC ARBUCIAS - GERARD PEDROL  
 
CAMPIONS   IÑIGO VILLACAMPA - ALEX PARÉS  
 
 
PRIMERA MASCULINA        
 
FINALISTES   ALBERTO GIL - ARNAU BERGADA  
 
CAMPIONS   RAMON ORTIZ - PETE FRANCINO

Mentre que els resultats finals de la prova de tennis van ser:

(properament)